Devlet Destekleri

Proje Yönetimi

Dış Ticaret Departman Hzmeti

.. Devamı

Potansiyel müşterilerine ulaşmak, satış ağını genişletmek ve karını artırmak isteyen her firma İhracat Danışmanlığı hizmetimizle bu hedeflerine kolaylıkla ve kısa sürede ulaşabilmektedir. Günümüzde firmalar için zamanın oldukça değerli olduğu ve büyüme hızının da şirketlerin geleceğini etkilediği kaçınılmaz bir gerçektedir. Bu noktada firmanız için ihtiyaç duyduğunuz ihracat ağını genişletiyor ve optimum seviyede bir büyüme yakalamanıza destek oluyoruz.

.. Devamı

+90 553 252 88 62 Numaralı Telefondan irtibata geçebilirsiniz.

 

.. Devamı

Büyümek isteyen firmalar için globalleşen dünyada ihracat kaçınılmazdır. İhracat diğer bir adıyla dış ticaret, şirketlerin büyümesini sağlarken aynı zamanda global çapta birçok fırsat sunmaktadır. Bu yüzden ihracat alanına atılmak isteyen şirketlerden son yıllarda ihracat danışmanlığına büyük bir talep vardır. İhracat danışmanlığı bu şirketlerin ihracata atılma / yeni pazarlara açılma sürecine yardım eder ve bu sürecin daha pürüzsüz bir şekilde işlemesini sağlar.

.. Devamı

• Yurt dışı ofislerimizde doğrudan müşteri ile görüşme imkanı sağlıyoruz,
• 8 farklı dilde iletişim kurma imkanı sağlıyoruz,
• Uluslararası ticaret altyapı analiz raporu hazırlıyoruz,
• Yerinde danışmanlık hizmeti sağlıyoruz,
• Uluslararası iş geliştirme modelinde stratejik yol haritasının belirlenmesi işlemi gerçekleştiriliyoruz,
• Uluslararası ticaret dünyasında en çok tercih edilen online platformlara premium üyelik ile süreçlerinize katkı sağlıyoruz,
• Kurumsal kimlik revizyonu ve yurt dışı sosyal medya hesaplarının yönetimi sağlıyoruz.

.. Devamı

İhracatın ve dış ticaretin insanlar için önemi yadsınamayacağı gibi ihracata yeni başlamış firmalar için ihracat danışmanlığının önemini de yadsımak doğru olmayacaktır. Dış ticaret danışmanlığı doğru adım atmak için size yol gösterici bir kılavuz görevi görür Sunduğunuz ürün ya da hizmet her ne kadar kendi sektöründe başarı yakalamış olsa da yepyeni bir pazara giriş yapmak için doğru stratejilerin belirlenmesi başarı yakalamada oldukça kritiktir.

DAC Dış Ticaret ve Danışmanlık olarak sizlere en başarılı stratejilerle destek olurken kaliteli ihracat süreçlerinde sizlere destek oluyoruz. Sizlere sağladığımız her hizmette yüksek standartları yakalamayı hedefliyor ve sürdürülebilirliği ön plana çıkarıyoruz. Siz de ihracat danışmanlığı kapsamında nasıl bir yol haritası izlediğimizi merak ediyor musunuz? O halde sürece daha yakından bir göz atalım!

.. Devamı